jennifer burrows - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Největší zvrhlost

ODPORNÉ: Žena skončila hned po porodu ve vězení. Otec dítěte šokoval veřejnost!

V Kansasu zatkli šestadvacetiletou ženu poté, co se pomocí DNA potvrdila naprosto krutá a nechutná okolnost týkající se početí jejího narozeného dítěte. Nepochopíte, čeho byla mladá Američanka schopná.

Jennifer Burrows pracovala jako asistentka patologa v Jackson County. Nedávno byla obviněna z neslušného zacházení s mrtvolami. Je podezřelá, že pro své intimní hrátky pohlavně zneužila za dva roky celé desítky mrtvých lidí.

Podle policejního oddělení z Missouri je miminko výsledkem jejího nechutného styku s mužem, který předtím zemřel při autonehodě. Jennifer měla původně jeho tělo pitvat, k úkolu se ale postavila jinak, než se čekalo. Zkoušela, jestli v mrtvole zbyla nějaká sexuální touha.

Odhaduje se, že nymfomanka bažící po nebožtících zneužila více než 60 mrtvol, přičemž věk svých "milenců" nikdy příliš neřešila. Nejmladšímu bylo sedmnáct, nejstarší mrtvý milenec měl v době smrti 71 let.

"Nashromáždili jsme dostatek důkazů, abychom mohli žádat o test DNA na jejím synovi. Tím se pak potvrdilo naše podezření, že otcem dítěte je zesnulý sedmapadesátiletý veterinář, který zemřel při nehodě v autě", uvedla policie s tím, že za svého života veterinář ženu nikdy nemohl potkat, takže k oplodnění muselo dojít až na pitevně.

Je ale otázka, zda žena zůstane za mřížemi. V Americe totiž neexistují zákony,které by výslovně zakazovaly styk s mrtvolou. Takže technicky se Jennifer Burrows žádného protiprávního činu nedopustila. Budou jí tedy jen soudit za neslušné zacházení s mrtvým člověkem.

Podle deníku Šíp čelí žena dohromady 158 obviněním. Kromě neslušného zacházení s mrtvolou je to také držení drog, nedůstojné obnažování a nebezpečné chování. Žena ale skončí spíše než za mřížemi v psychiatrické léčebně, protože není psychicky v pořádku.

"Je evidentní, že ta žena ztratila kontakt s realitou, nejspíš má i psychické problémy," myslí si profesorka Isabella Ramirez z university v Missouri. S tím ale příliš nesouhlasí další expert, podle doktora Geralda Portera žena trpí nekrofilií a ke znásilňovaní mrtvol jí vedly spíše její zvrhlé touhy, než porucha osobnosti.
 

Autor: prask

Diskuze