Petra Kvitová - 1
Zdroj: Profimedia
Vypadá to nadějně...

HAPPY END? Petra Kvitová se po operaci musí šetřit! Kdy se ale vrátí na tenisové kurty?

Když se před nedávnem objevila zdrcující zpráva o napadení Petry Kvitové, celé Česko bylo v šoku a snad každý se obával nejhoršího. Bude vůbec ještě někdy hrát tenis?

5 fotek
Muž, který zaútočil na dvojnásobnou wimbledonskou vítězku v jejím bytě, jí ošklivě pořezal prsty na levé ruce a způsobil jí vážná zranění, která vyžadovala okamžitou operaci. Všichni včetně samotné Petry, se báli, jestli se ještě někdy vrátí na tenisové kurty. Nyní to ale vypadá, že se blýská na lepší časy.

Podle deníku Blesk by Petra mohla poprvé vzít tenisovou raketu do své operované ruky někdy koncem května. Petra není jediná, kdo chystá velký návrat. Na WTA se vrací i Marie Šarapovová, které 26. dubna vyprší trest za nepovolený doping.

Když se Petra poprvé od napadení objevila na veřejnosti, byla už po operaci. Přiznala, že před chirurgickým zákrokem necítila prsty a o svou kariéru měla opravdu velký strach. Teď je ale plná optimismu a věří, že se co nejdříve vrátí na tenisové kurty. „Nezbývá než koukat vpřed, jak se to bude vyvíjet. Je mi jedno, jak dlouho to potrvá. Tři měsíce, půl roku, rok. Budu se chtít vrátit. Udělám pro to všechno,“ řekla odhodlaně statečná tenistka.

Autor: mic

Diskuze