Christian J - 1
Zdroj: oficiální zdroj
To je teda síla

Zvrácenost nejvyššího kalibru! Řekla, že je mužem jejích snů. Co pak udělal dceři, je vážně odporné!

Nejdříve ho milovala, porodila mu syna a pak ho společně se svými rodiči udala. To, co udělal, je naprosto neomluvitelné!

5 fotek
Christian J. (24) se živí jako montér kuchyní. V minulosti byl ale ve Wesermarschu obviněn ze zneužívání dětí a tvorby dětské pornografie. A teď páchal své oplzlosti zase! Během natáčení dětského porna znásilňoval čtyřletou holčičku. Přitom její matka (27) ho ještě před čtyřmi lety na sociální síti označila za svého vysněného muže! Před rokem mu dokonce porodila syna!

On však na konci stejného roku začal zneužívat její dceru. Německá policie proto rozjela pátrací akci, při níž musela zveřejnit snímky holčičky, aby ji před ním zachránila. Tento tah je sice neobvyklý, ale v tomto případě vyšel na výbornou. Christiana se totiž podařilo zadržet. Pokud se nechutný čin potvrdí, což se očekává, hrozí mu až patnáct let vězení.

Z pohledu samotné matky je to ale určitě málo. Ještě když vezme v potaz to, že to není poprvé! Němka se vyrovnává s tím, že byla zamilovaná do pedofila a má s ním dokonce rodinu. Dcerka skončila v péči dětských psychologů a muž, který jí fyzicky i psychicky ublížil, má doživotní zákaz se k ní přiblížit. Není divu!

Zhrzená matka si po téhle nešťastné zkušenosti určitě bude dávat větší pozor, s kým sdílí svůj soukromý život. Alespoň má vedle sebe své rodiče, kteří jí jsou v těchto těžkých chvílích velkou oporou. Snad se dá vše brzy do pořádku a Christian dostane, co si zaslouží.

Autor: veh

Diskuze