Zuzana Kanócz
Zdroj: isifa.com
Radostná novina

Zuzana Kanócz alias Laura z Románu pro ženy je trojnásobná maminka! Dcera dostala zajímavé jméno

Slovenská herečka Zuzana Kanócz (38) přivedla o víkendu na svět třetího potomka. Ke dvěma dětem tak přibyla holčička, která je nositelkou opravdu zajímavého jména!

8 fotek
Zuzana Kanócz se českým filmovým divákům zapsala do paměti především jako nespoutaná mladičká Laura z filmu režiséra Filipa Renče Román pro ženy. Od natáčení uběhlo už neskutečných 13 let a od té doby si slovenská kráska stihla založit rodinu, která se jí čerstvě rozrostla o dalšího člena.

Herečka o víkendu porodila dceru, která dostala velmi půvabné a exotické jméno Leyla. Kanócz má už se slovenským hercem Jurajem Lojem (35) dvě děti, Lucase (5) a Izabellu (2). „Když jsem je seznamoval, byli úplně rozkošní, hned ji hladili a pusinkovali, Lucas si k ní lehl a chytil ji za ručku. Izabellka hned říkala, že je to její panenka a bude si s ní hrát,“ prozradil pro Markízu pyšný tatínek Juraj.

„Po devíti měsících konečně člověk vidí to dítě, jak vypadá. Možná si ho nějak představujete, nebo ne, ale ten dotyk je tam jen přes to bříško. Najednou ho vidíte a to jsou takové endorfiny,“ prozradil své pocity dojatý trojnásobný otec s tím, že maminka i dcera jsou v pořádku. On sám však v současné době natáčí nové díly slovenské verze show Tvoje tvář má známý hlas, a tak přiznal, že je teď se svou rodinou především v hlavě.
 

Autor: bin

Diskuze