Zuzana Belohorcová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Proč tak náhle?

Zuzana Belohorcová prodává byt na Floridě a stěhuje se pryč! Dostane za něj pořádný balík

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (42) si nemohla vynachválit luxusní byt na Floridě. Teď ho ale prodává!

7 fotek
„Začala u nás v celém domě, včetně loby, fitka, bazénů, tenisových kurtů, garáží, celková rekonstrukce a potrvá téměř tři roky. I když máme neskutečný byt s úžasným výhledem, rozhodli jsme se ho prodat a přesunout se do výškového domu hned vedle Portofina, který je novější, modernější, luxusnější,“ prozradila deníku Čas Belohorcová, proč se zbavuje luxusního bytu v jedné z nejlepších lokalit na Floridě, který se rozhodla prodat v přepočtu za asi 58 milionů korun.

„Jsme ve stádiu hledání bytu ke koupi, ale zvažujeme i možnost pronájmu. Máme víc bytů v nabídce, všechno na South of 5th, tak je jen na nás, pro který se rozhodneme,“ rozvedla moderátorka problematiku prodeje a koupě nového bydlení, kam se přestěhuje s manželem Vlastou Hájkem (42) a jejich dvěma dětmi.

S úspěšným podnikatelem se seznámila před lety v Čechách, kde také přišla na svět dcera Salma (8). Až později se kvůli Hájkovu podnikání přestěhovali na Floridu, kde se páru narodil syn, jež má americké občanství. A jak to vypadá, z Ameriky se bývalé moderátorce erotického Peříčka rozhodně nechce.
 

Autor: bin

Diskuze