Zvládli byste to?

Zuzana Belohorcová má každý rok stejné předsevzetí. Musí to vydržet až do dubna!

Moderátorka Zuzana Belohorcová (42) vypadá i po čtyřicítce pořád božsky. Jak jen to asi dělá? Patrně na jejím svěžím vzhledu bude mít svůj podíl i každoroční předsevzetí, které dokáže poctivě dodržovat celé tři měsíce.

8 fotek
Zuzana Belohorcová má život jako z pohádky. S manželem a úžasnými dvěma dětmi žije už mnoho let v americkém Miami. A jak je vidět, pohádková destinace moderátorce velmi svědčí.

Od jejího moderování erotického pořadu Peříčko uběhlo už spoustu let, ona se ale od té doby na pohled takřka nezměnila. Jak jen to dělá, že by za tím byly plastiky? Omyl! V tomto případě nejde jen o kouzla lékařů, kteří se zaměřují na vylepšení vzhledu, ale také za tím patrně bude i předsevzetí, které Zuza dodržuje každý rok celé tři první měsíce.

„Jako každý rok i tento začínám pěkně od prvního dne tříměsíční detox - žádný alkohol. Běžně alkohol moc nepiji, tak max. jednu, dvě skleničky dobrého vínka, ale upřímně, ono to jde i bez... Jen to třeba zkusit a budete se cítit skvěle!“ motivuje a zároveň vyzívá Zuzana své fanoušky, aby se po bujarých oslavách Silvestra a Nového roku na čas vzdali alkoholu. Účinky? Zaručeny!

EROTICKÁ PŘEDSEVZETÍ: Co letos udělejte jinak?
Je novoroční předsevzetí jen převlečený alibismus? Jak na to lépe!

Autor: bin

Diskuze