Zdroj: TV Nova
Zlepšil se?

Zůstala Veronika s Patrikem? Mladá maminka řekla, co se dělo po natáčení Výměny!

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jste mohli vidět nerváka Patrika, kterého už měla dost i jeho manželka Veronika. Ta mu dala ultimátům, že pokud nezmění své chování, půjdou od sebe. Jak to dopadlo?

8 fotek
Výměna manželek byla i tentokrát opravdu peprná. O rozruch se postaral hlavně tatínek Patrik, který náhradní manželku Marcelu nechtěl pouštět k domácím pracím a ani k maličké dcerce. Strach, který měl z toho, že mu někdo bude dělat nepořádek v jeho perfektně a dokonale uklizené domácnosti, mu za celých deset dní nedovolil ani na chvíli vydechnout.

Scény a hádky s Marcelou tak byly na denním pořádku, padala i hodně ostrá slova. Ve druhé rodině si naopak mladičká maminka Veronika uvědomila, že Patrik má opravdu problém, zvláště s chorobnou touhou po dokonalé čistotě a úklidu. Jak sama řekla, měl by navštívit psychologa, protože měla podezření, že její přítel trpí obsedantně-kompulzivní poruchou. Po návratu domů mu proto dala jasné ultimátum - buď své chování zlepší a nebo půjdou od sebe. S návštěvou psychologa Patrik nesouhlasil a Veronice přislíbil, že se zvládne vyléčit sám. Jak to dopadlo? Zůstala Veronika s Patrikem? Změnil své chování?

„Tím, co tady Páťa prožil, si uvědomil, jaké by bylo žít s někým jiným. Díky tomu si mě začal vážit a pochopil, co všechno doma dělám,“ překvapila příjemně Veronika s tím, že během Výměny byl Patrik nesvůj. „Patrik neměl svoje soukromí a spousta věcí ho dokázala naštvat. Ve skutečnosti není tak hnusný, jak se projevoval v televizi,“ hájí svého partnera mladá maminka, která stále věří, že jim vztah i přes veškeré trable vydrží.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK: Despotický manžel, drsných osm očí a pobyt na hotelu

 

Autor: bin

Diskuze