Spice Girls
Zdroj: Profimedia
Foto v galerii

Čas zastavit nejde! Takhle se Spice Girls změnily za 25 let

Skupina Spice Girls byla známá především v devadesátých letech. Vznikla už v roce 1994. Nyní holky zažívají velký comeback, ale tak jako kdysi rozhodně nevypadají. Jak se na nich podepsal zub času, se můžete podívat v naší fotogalerii.

6 fotek
Dívčí skupina Spice Girls se spolu na pódiu objevila po sedmi letech od posledního vystoupení. Velkolepý comeback se zpočátku úplně nevydařil, jelikož koncert v Irsku, konkrétně v dublinském Croke parku, provázely problémy se zvukem.

Fanoušci pak dokonce chtěli vrátit vstupné. Holky si pak zřejmě chtěly napravit reputaci a na show ve Skotsku předvedly něco neuvěřitelného. Jejich příznivci byli tentokrát nadšení a atmosféra nepopsatelná. Emma Bunton (43), Geri Halliwell (46), Mel B (44) a Mel C (45) na sebe můžou být pyšné.

Zbývající členka, Victoria Beckham (45), na návrat nekývla. Právě ta byla z celé formace nejznámější. Skupina vznikla už v roce 1994, tedy před pětadvaceti lety. Zpěvačkám bylo tehdy kolem dvaceti let. Podívejte se do naší fotogalerie, jak vypadaly kdysi a jak vypadají dnes. Je to podle vás rozdíl?

Slazení urychluje stárnutí! Pozor na vrásky
Kdy ženy začínají stárnout? VÍME TO PŘESNĚ!

Autor: Han

Diskuze