Richard Krajčo
Zdroj: Profimedia
Vážné komplikace

ZRUŠENÝ KONCERT na poslední chvíli: Richard Krajčo ochrnul na půlku těla! Bolestí nemůže ani mluvit

Oblíbená kapela Kryštof měla mít v sobotu plánovaný koncert. Ten ale musel být na poslední chvíli zrušen. Frontmana a zpěváka kapely Richarda Krajča (41) nečekaně zradilo zdraví. A situaci zachraňovala Katarína Knechtová (37)!

Sobotní koncert kapely Kryštof měl proběhnout v Hniezdnem. Jenže bohužel se fanoušci místo skvělé show dočkali spíše zklamání. Na vině ale není nic jiného než podlomené zdraví zpěváka Richarda Krajča. Skřípnuté nervy ho částečně znehybnily a k tomu mu způsobují obrovské bolesti.

„Dámy a pánové, bratia a sestry v Hniezdnom ... je mi líto, že k vám dnes nemůžeme dorazit. Včera odpoledne ovšem půlka mého těla, díky skříplým nervům v ... tam ... přestala fungovat a díky fyzioterapeutům se dnes mohu sice na nohy postavit, ale to je tak vše, co zmůžu,“ vysvětluje Krajčo ve videu, které natočil speciálně pro fanoušky, kteří se nedočkali sobotního vystoupení.

Místo Kryštofů tak na poslední chvíli zaskočila na akci nesoucí název Neshville porotkyně letošní SuperStar, zpěvačka Katarína Knechtová se svou kapelou. „Věřím, že vám to vynahradíme. Nezlobte se, tentokrát to zdraví nedovolilo. Užijte si skvělou KATARÍNA KNECHTOVÁ (official), které i tímto děkujeme za pomoc. Mějte se hezky a já mířím opět pod ruce odborníků a pak na vyhřívanou dečku do postele,“ vysvětlil situaci dost patrně nemocný Krajčo.

Podle vlastních slov nemůže bolestí skoro mluvit, natož zpívat, takže je jasné, že takové vystoupení by nemělo žádný význam. Tak snad bude zase brzy v plné síle, protože už začátkem července vyráží kapela na tradiční Kryštof Kempy a fanoušky by jistě hodně mrzelo, kdyby kapela rušila další koncerty. Ale je jasné, že zdraví je i v tomto případě na prvním místě.

Autor: bin

Diskuze