Nathan Weitzel - 7
Zdroj: Twitter/ Facebook
Někteří lidé by neměli mít děti

ZRŮDA: Posadil svého syna do auta a schválně mu nezapnul pás! Nepochopíte, co se dělo potom

Ze strachu, že nebude dobrým otcem, se Nathan Weitzel (29) uchýlil k tomu nejhoršímu. Nejdříve vzal syna do parku a pak na jízdu smrti...

6 fotek
To, že se matky po porodu dostávají do depresí a chvíli trvá, než si ke svému děťátku najdou cestu, je dnes docela běžná situace. Když si ale otec vezme do hlavy, že péči a výchovu dítěte nezvládne a rozhodne se jej zabít, jedná se o něco naprosto nepochopitelného.

Nathan Weitzel (29) vzal svého syna do parku, aby si pohrál. Pak jej posadil do auta, zapnul si bezpečností pás a začal hledat místo k autonehodě. Aby si pojistil, že nárazem svého syna skutečně zabije, nezapnul mu bezpečností pás. Svědci, kteří nehodu viděli, uvedli, že Nathan svého dvouletého syna Isaiu ještě udeřil loktem do obličeje. Muž se posléze ke zrůdnému činu sám doznal. Policii se také přiznal, že byl pod vlivem kokainu.

Malý bojovník naštěstí nehodu přežil a nyní se zotavuje v nemocnici, kde si poleží pěkných pár týdnů. Polovina jeho malého tělíčka je v sádře a bude trvat asi dva měsíce, než chlapec bude moct začít chodit.

Matka chlapce nechápe jednání svého partnera, který se dle jejích slov k dětem vždy choval starostlivě. "Nechápu, jak mohl Nathan něco takového našemu chlapečkovi udělat. Doufám, že se Isaiah brzy zotaví. Spousta lidí se za nás teď modlí," řekla Nancy Lopez, matka chlapce.

Autor: sim

Diskuze