Chris Watts zavraždil těhotnou ženu a dvě dcery - 1
Zdroj: facebook.com
Ať shoří v pekle

Zrůda, která vyvraždila svou rodinu: Odporné detaily smrti těhotné manželky ( †34) a dcer ( †3 a †4)!

Minulý týden otřásla nejen Amerikou odporná vražda, při které se muž jménem Chris Watts šíleným způsobem zbavil své rodiny. Zabil manželku a dvě dcery. Těla kriminalisté našla v místě jeho pracoviště.

Manželka a dvě malé holčičky byly brutálně zavražděny vlastním manželem a otcem v jedné osobě. Chris Watts ještě minulý týden v televizi brečel, že postrádá svoji rodiny, později se ale policistům přiznal, že je zabil on sám.

A jak se ukázala, okolnosti vraždy jsou vážně děsivé. Jako motiv vraždy se pravděpodobně stala slušně placená práce manželky. Kvůli ní musel být s holčičkami doma, zatímco ona živila rodinu. A Chris to pravděpodobně neustál...

Těla dcer a manželky se nakonec našla v ropném poli. kde Chris pracoval. Holčičky byly naloženy do barelů s naftou, asi tím chtěl vyřešit problém s rozkládajícím se tělem. Manželčino tělo bylo nalezeno o kus dál v mělkém hrobě. Žena navíc byla těhotná!

Podle testů DNA, které byly vzaty z krku holčiček, byly dívky uškrceny. Smrt nastala minulé pondělí. Barely a hrob se našly ale až v pátek. Ač se obhájci této zrůdy snaží vyvrátit všechny možné důkazy o vině, on sám se k činu přiznal. Teď mu hrozí trest smrti, který je od roku 1977 ve státě Colorado povolen.
 

Autor: bin

Diskuze