Ondřej Brzobohatý
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Zraněný Ondřej Brzobohatý konečně promluvil: Ruší koncerty!

Nešťastné zranění na letišti v Šanghaji donutilo Ondřeje Brzobohatého změnit své plány. Podzimní koncertní tour nebude!

Hudebník přesouvá svou Symphonicum Tour na jaro 2016. Fanoušky o ně nechce připravit. Musejí ale pochopit, že se zlomeným malíčkem z čínského velkoměsta nemůže vystupovat.

„Vážení přátelé, ozývám se Vám ze Šanghaje, kde jsem včera vystupoval. Dnes ráno jsem měl na letišti nehodu a zlomil jsem si malíček na levé ruce. Od té doby uplynulo pár bolestivých hodin… Bolestivých ani ne tolik kvůli samotnému zranění, které je sice nepříjemné, ale rozhodně ne životu nebezpečné. Pár bolestivých hodin kvůli tisícům z Vás, kteří jste si zakoupili vstupenky na Symphonicum Tour 2015,“ napsal zpěvák, hudebník a moderátor na sociální síti.

„Je to můj srdeční projekt, na kterém pracuji se svým technickým týmem a jednotlivými organizátory skoro rok. Ano, asi bych mohl koncerty fyzicky odehrát jednou rukou (do konce roku zbývá ještě několik desítek jiných vystoupení, která podobně odehraji), ale v rámci Symphonicum Tour to v žádném případě nejde,“ dodal s vysvětlením, že by vystoupení nebylo dostatečně kvalitní.

Držíme palce, ať je brzo v pořádku!

Autor: pul

Diskuze