Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou - 33
Zdroj: TV Nova
Nejlepší máma

Zranění Terezy Bebarové: Chtěla říct dceři před spaním pohádku, místo toho ji odvezla sanitka!

Tereza Bebarová (41), kterou diváci Ulice znají jako starostku Světlanu Nyklovou, řekla, jak to bylo s jejím zraněním nohy. Měla vážně smůlu!

9 fotek
V Ulici v současné době vyniká jako emancipovaná žena a zároveň hospodyňka v domácnosti a maminka malého Saši. Diváci Ulice si jistě nemohli nevšimnouž, že nějaký čas chodila Tereza Bebarová v Ulici o francouzských holích nebo dokonce používala invalidní vozíček. Zranění ale bohužel hrané nebylo! Jak se to herečce přihodilo?

Herečka prozradila, že se vše odehrálo večer u ní doma. Na úkor vlastního zdraví zachránila jako správná matka svoji čtyřletou dcerku. „Uklouzla jsem v koupelně, když jsem vytahovala dceru z vany. Nechtěla jsem jí hodit na radiátor, tak jsem s ní zaklekla na koleno v tak dokonalém úhlu, že by leckterý učitel sebeobrany zaplesal, jak bravurně jsem si ho vyhodila,“ řekla s nadsázkou Tereza.

A jak vnímala hereččino zranění její malá dcera? „Byla z toho samozřejmě překvapená, protože to asi není úplně hit pro malé dítě, když mu navečer místo pohádky maminku odveze sanitka...“ Také ale prozradila, že už se noha týden co týden lepší a rozhodně se ani diváci oblibeného seriálu nemusí bát, že by to herečku nějak omezilo v hraní.

ROZHOVOR s Terezou Bebarovou nejen o audioknihách
ULICE: 7 důvodů, proč je Tereza Bebarová čím dál krásnější

Autor: bin

Diskuze