Jim Carrey
Zdroj: isifa.com
Komik a dealer v jednom?

Přítelkyně Jima Carreyho spáchala sebevraždu! Krásky bývalý manžel nyní přišel s nechutným obviněním

Přítelkyně herce Jima Carreyho neunesla rozchod a spáchala sebevraždu. Její bývalý manžel nyní příšel se šokujícím prohlášením, kterým špiní slavného komika!

Irská maskérka Cathriona White se s hercem a komikem Jimem Carreym poprvé potkala v roce 2012 a brzy spolu začali chodit. Jejich vztah ale nebyl příliš ideální. Pár se po pár měsících rozešel. V květnu 2015 se rozhodli to spolu ještě zkusit. Bohužel ani tentokrát to nedopadlo. Krásku rozchod naprosto zdrtil. Sociální sítě začala zásobovat podivnými vzkazy. Později se rozhodla uchýlit k něčemu, co nikdo nečekal.

24. září našli Cathrionu mrtvou! Spáchala sebevraždu. Podle vyšetřovatelů se předávkovala léky. Jim Carrey byl celou událostí doslova šokován. „Jsem hluboce zdrcen odchodem mé sladké Cathriony. Byla to křehká irská květinka, příliš citlivá pro tento svět, pro niž láska byla vším,“ napsal tehdy ve stručném vyjádření poté, co se dozvěděl tragickou zprávu. Herec se zúčastnil i Cathrinina pohřbu, kde nesl její rakev.

Bývalý Cathrioninin manžel Mark Burton nyní přišel se šokujícím obviněním. Tvrdí, že slavný komik dal své přítelkyni nelegálně získané drogy, díky kterým je mrtvá. Carrey se prý i později snažil odstranit všechny důkazy, které by to dokazovaly. Burton také tvrdí, že herec na Cahrininin pohřeb nevěnoval ani cent. Nyní po Jimovi požaduje, aby náklady spojené s pohřbem zaplatil.

Obvinění ze zavinění něčí smrti je velmi závažná věc, uvidíme, jak se k tomu slavný bavič postaví.

 

Autor: bk

Diskuze