Novodobé balící techniky

Způsob 21. století! Přítel Moniky Bagárové prásknul, jak se s ní seznámil

Že krásná Monika Bagárová (24) už dávno není sama, všichni dobře ví. Na konci roku přiznala vztah s MMA zápasníkem Machmudem Muradovem (28). Ten řekl, jak k půvabné zpěvačce ze SuperStar přišel.

8 fotek
Vedle Moniky Bagárové se za posledních deset let, kdy je neustále na očích veřejnosti, vystřídalo několik partnerů. Teď to ale vypadá, že možná konečně našla to pravé štěstí. Po boku udatného uzbeckého zápasníka Machmuda Muradova jí to neskutečně svědčí a už od pohledu je vidět, že si oba rozumí. Možná je to právě díky tomu, že jsou oba mediálně známí a tudíž časově dost vytížení.

„Ona má svou práci, já mám svou práci. Není láska v tom, že budete pořád spolu. Každý musíme dělat své věci a svou práci. Jsem rád, že mi rozumí, že musím jezdit na kempy a podobně. Žil jsem dlouho sám, protože pro tento styl života má málo holek pochopení. Monika je ale tou, která mi dala, co potřebuji,“ přiznal Muradov pro isport.blesk, že v Monice našel přesně to, co hledal.

Kdo by ale čekal, že se tyhle dvě hrdličky seznámily nějakým zvlášť romantickým a osudovým způsobem, bude trochu zklamán. Naopak to probíhalo přesně v duchu dnešních mladších generací. Online! „Už dávno jsme si psali přes sociální sítě. Potom jsme se sešli a rozuměli jsme si. Jiná doba, no. Moje babička se seznamovala třeba ve škole nebo na zábavě. Ale teď když je třeba instagram, tak to jede úplně jinak,“ promluvil zápasník o seznámení se svou novou láskou. Tak snad jim to vydrží!
 

Autor: bin

Diskuze