Tereza Bebarová - 5
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Vtipná historka

ZPOVĚĎ: Tereza Bebarová popsala drsný zážitek z dětství! Stala se obětí devianta a musela mlčet

Herečka Tereza Bebarová (41), kterou diváci oblíbeného seriálu Ulice znají jako starostku Světlanu Nyklovou, popsala svůj nepříjemný zážitek z dětství. Z toho naskakuje husí kůže... A nebo ne? Herečce podle jejích slov příjde historka po letech veselá!

9 fotek
V Ulici v současné době vyniká jako emancipovaná žena, zároveň hospodyňka v domácnosti a maminka malého Saši. Krásná a sympatická herečka Tereza Bebarová si však v dětství zažila své a z jejího vyprávění opravdu naskakuje husí kůže. Ona to však vyprávěla jako veselou příhodu, která je spíše vtipná, než že by skutečně mohla někoho vyděsit. Maximálně tak rodiče malých dětí, kteří by si měly na své ratolesti dávat možná větší pozor!

Herečka popsala exkluzivně Prásk.tv, jak šla jednou ze školy temným podloubím. Tam narazila na chlapce, který si přímo před ní stáhl trenky, a pak jí vyhrožoval, že jestli to řekne rodičům, tak se ještě s ní setká. Ona o něm však už nikdy neslyšela a hocha dále neřešila. Dnes na to ale vzpomíná s úsměvem. „Rozhodně z toho žádné trauma nemám, ani mě to nijak nepoznamenalo. Vlastně si ani nepamatuji, kolik mi bylo. Byla jsem ještě opravdu mladá,“ vyjádřila se.

Každý špatný zážitek však člověka zocelí a vezme si z něj cenné zkušenosti, případně stejně jako herečka nad tím mávne rukou a pokud se opravdu nestalo nic vážného, vzpomíná na to jako na dobrý vtip.

Autor: niž

Diskuze