Ladislav Angyal - 1
Zdroj: TV Nova / Facebook
Je to on?

„Pošťák“ Lacko ze SuperStar: Na Instagramu má falešný profil s intimní fotkou!

Ještě se ani nedostal do finále a už se stal miláčkem národa! Řeč je o Ladislavu Angyalovi, jehož vlastní píseň zná každý fanoušek SuperStar. Lacko vystupuje jako hodný a skromný kluk. Jeho poslední Insta Story tomu však moc nenasvědčuje!

4 fotky
Lacko Angyal předstoupil na castingu před porotu se zvláštním vystupováním skromného kluka s neskromným míněním o vlastní tvorbě. Porotu překvapil s písní Pošta, kterou sám složil a napsal. Když prohlásil, že píseň je opravdu chytlavá, porota byla vůči tomuto tvrzení celkem skeptická... Následným výkonem však předvedl, že nelhal.

Lacko v SuperStar postoupil a už je v TOP 40. Má tak velkou šanci dostat se až do semifinále. Už teď má spoustu fanoušků, a jak to vypadá, někteří se neumí smířit s tím, že nemá profil na Instagramu.

Sociálmi sítěmi se začal šířit odkaz na profil, který je údajně Lackův. Jenže ten vznikl teprve před pár dny a celkově to moc nevypadá, že by skutečně byl mladého zpěváka. Nejvíce důvěryhodnost profilu shodila fotka z Insta Story, na které je Lacko (tedy údajný Lacko) nahý do půl těla a dělá si selfie v koupelnovém zrcadle.

Na první pohled je podezřelé, že si před obličej dal telefon, aby mu do něj nebylo pořádně vidět. Stejně tak další drobné detaily vyvolávají pochybnosti, zdali se opravdu jedná o Lacka. Jde tedy o falešný profil? Nebo na snímcích je opravdu sám momentálně tak úspěšný zpěvák? Posoudit to můžete podle fotky v galerii sami!

SuperStar už v neděli ve 20,20 hodin na Nově! Vše o excelentní hudební show ZDE, na poslední celý díl pořadu se podívejte ZDE.

Autor: bin

Diskuze