Martin Kocián - 5
Zdroj: Profimedia / facebook
prásk.tv

Zpěvák z Luneticů do toho praštil! Svatba byla velmi netradiční

Fanynky skupiny Lunetic truchlí. Idol dívčích srdcí David Škach se v sobotu oženil. Svatba se konala na Moravě a podle fotografií si ji novomanželé užili. Na obřad si také zvolili velmi netradiční oblečení.

"Tak už i David se nám včera 3. 8. 2019 oženil. Byla to krásná, netradiční svatba v přírodě na Moravě," informovala skupina Lunetic na svém facebookovém profilu. 

 

Novomanželé si místo smokingu a svatebních šatů oblékli pohodlnější oblečení v přírodních barvách. Nevěsta si také nevzala závoj, ale na hlavu si dala věnec z květin. Podle fotografií se obřadu zúčastnil jen nejbližší okruh přátel a rodina.

 

4 fotky

 

Na instagramu se ke svatbě vyjádřil i moderátor Snídaně s Novou a člen skupiny Lunetic Aleš Lehký. "Tak už i David Škach je v chomoutu...přeji lásku a krásný společný život," napsal Lehký ve svém příspěvku. 

 

Skupina Lunetic zažila svou největší slávu v devadesátých letech. Vašek Jelínek, David Škach, Aleš Lehký a Martin Kocián si okamžitě získali fanynky, které při pohledu na ně omdlévaly.

 

Svatbu si zatím užili tři z členů skupiny. Čtvrtým, kterého veselka teprve čeká, je Martin Kocián. O ruku požádal svou snoubenku Katku v loňském roce. 

 

Stresujete se ze svatby? 5 TOP tipů, jak si v klidu vychutnat svůj velký den
MANUÁL PRO NEVĚSTY: Jak si vybrat svatební kytici snů?

Autor: reg

Diskuze