Robbie Williams
Zdroj: oficiální zdroj
Show must go on

Zpěvák Robbie Williams přiznal vážnou nemoc: Bojím se o svůj život! říká

Britský zpěvák Robbie Williams promluvil o svých psychických problémech! Tvrdí, že již několikrát se ocitl na hranici života a smrti a dokonce přirovnal svůj osud k osudu George Michaela, který skonal v prosinci 2016!

6 fotek
Robbie Williams (44), který minulé léto v rámci evropského turné navštívil i Prahu, tvrdí, že se bojí o vlastní život. Přiznal to ve svém rozhovoru pro britský deník The Sun. „Bohudík, ale i bohužel, když jsem ponechán napospas sám sobě, mám tendence k tomu všechno sabotovat. Moje nemoc je v mé hlavě a pokouší se mě zabít, takže si na ni musím dávat pozor,“ prozradil zpěvák.

Svůj život popsal jako jízdu na horské dráze – jeho stav se prý zlepšuje i zhoršuje. „Občas se to na mě celé nahrne, jindy mě to nakopne, abych vůbec vlezl na jeviště. Občas žiju v blaženosti a je to krásné,“ vylíčil svůj život Robbie. „Většinou jsem ale obyčejný člověk, co má lidské pocity a snaží se vyrovnat se zkouškami a utrpením kvůli tomu, co se mi děje mezi ušima.“

Se zpěvákem to bylo vždy jako na houpačce – míval období, kdy trpěl úzkostí, leckdy i trémou při koncertech a také míval velké výkyvy na váze. Míval období, kdy propadl i alkoholu, a poprvé si svou závislost uvědomil již v devatenácti. Léčil se, pak tomu propadl znovu. V roce 2007 na své třiatřicáté narozeniny dokonce skončil na odvykačce a málem umřel. Tvrdí, že z toho všeho se dostal díky své manželce Aydě – až po jejím boku našel klid a opravdové štěstí, které už pak nemusel hledat v alkoholu nebo drogách.

Je to právě ona a pak jejich dvě děti Theodora „Teddy“ Rose (5) a Charlton (3), co zpěváka často drží nad vodou. Rodina mu byla oporou i ve chvíli, kdy velice těžce nesl smrt svého kolgy a kamaráda George Michaela (†53), který byl koncem roku 2016 nalezen mrtvý ve své posteli. I ten bojoval s depresemi. „Moc mi chybí. Je strašné, co se mu stalo. Moc bych chtěla, aby tu mezi námi byl. Byl to tenkrát hrozný rok, když odcházeli hrdinové. Člověk si pak uvědomí, že není nesmrtelný a hlavně, když je mu přes čtyřicet a má dvě děti,“ dodal.

 

Autor: Iri

Diskuze