Ondřej Ruml - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Dlouhý zpěvák

Zpěvák Ondřej Ruml lovil agenty z Moskvy. S mozartovským kapesníčkem

Na Československý ples v Obecním domě přišel zazpívat také Ondřej Ruml a náležitě se na to oblékl. "Tohle není outfit, to je podle mě infit. Tenhle kapesník mi koupila má přítelkyně, je to mozartovský kapesníček a nosím ho jako talisman. Krásně mi to sedne s tím zbytkem doplňků," pochlubil se.

Ondřej Ruml neváhal poukázat na barevnou shodu červeno-zlatého kapesníčku s červenou vázankou a motýlkem. Zlatě svůj „infit“ vyvážil skvělým detailem v podobě manžetových knoflíčků a nepřehlédnutelných zlatých bot, které si zpěvák odnesl ze soutěže, která ho proslavila.

"Přítelkyni dnes není dobře, takže se doma snaží vyležet chřipku. Občas na plesy chodíme, ale je pravda, že ona tím, že tančí v práci, tak po tom zase tolik netouží," vysvětlil zpěvák, který už přemýšlel i nad otázkou spojení své profese a tanečního nadání své přítelkyně. Nakonec to ale zavrhli.

"Já si myslím, že je lepší, když spolu partneři nedělají. Ono to pak leze na nervy, protože jste spolu pořád a řešíte práci, i když nemusíte. Práce a domov by měly být odděleně," říká Ruml přesvědčeně a před vstupem na scénu dodal, že díky svému zlatavému stylingu snad konečně zaujme nějaké agenty z Moskvy.

Autor: pul

Diskuze