Mikolas Josef - 1
Zdroj: facebook.com
Držíme palce!

Idol dívek Mikolas Josef (22) měl vážnou nehodu! Před vystoupením na Eurovizi utrpěl ošklivé zranění

Nemohl se dočkat, až se účastní proslulé mezinárodní soutěže Eurovize. Místo toho ale skončil mladý, nadějný zpěvák Mikolas Josef (22) s vážným zraněním v nemocnici! Co se stalo?

5 fotek
Český zpěvák Mikolas Josef byl vybrán, aby letos reprezentoval Českou republiku na prestižní pěvecké soutěži Eurovize. Jak to ale vypadá, jeho vystoupení je možná v ohrožení. Během generálky na soutěž totiž utrpěl vážné zranění!

Mikolas v neděli ráno odletěl do Lisabonu, kde měl absolvovat pěvecké a taneční zkoušky na blížící se soutěž. Na té má už 8. května vystoupit živě před 250 miliony diváky. A show to má být v jeho podání opravdu fenomenální. A právě na to Mikolas doplatil!

Ve svém vystoupení má totiž předvést doslova kaskadérské kousky jako jsou salta a přemety. Právě během z jednoho přemetů si ale poranil páteř! Na pomoc mu okamžitě přispěchali lékaři a zpěvák musel být transportován do nemocnice, kde se podrobil řadě vyšetření. Sám Mikolas je z celé situace opravdu hodně špatný.

„První věc, co mi proběhla hlavou, bylo, že pro mě Eurovize skončila a strašně tím zklamu fanoušky, kteří mě sem poslali. Budu bojovat ze všech sil, i kdybych měl na jevišti jenom stát. Udělám vše pro to, abych mohl pokračovat. Držte mi prosím palce,“ řekl Blesku zraněný zpěvák.

Mikolasovi se nakonec přitížilo a musel být přemístěn do jiné nemocnice v Portugalsku, kde podstoupí magnetickou rezonanci. „Už nemůžu ani chodit. Právě jsem se vrátil z jedné nemocnice a už mířím do jiné. Děkuji vám za všechny zprávy a přání. Snažíme se udělat vše, co je v našich silách, abych se zas brzy postavil na nohy,“ přiznal zdrceně zpěvák. Jeho osud je tak v rukou lékařů a zatím není jasné, jestli se do osudného vystoupení uzdraví.

 

Autor: bin

Diskuze