Laďa Kerndl a Tereza Kerndlová - 1
Zdroj: Profimedia
Je v dobrých rukou

Zpěvák Laďa Kerndl vykašlával krev: Tereza Kerndlová konečně ví, co to způsobilo!

21. 2. 2019

Zpěváka Laďu Kerndla (73), otce zpěvačky a moderátorky The Voice Terezy Kerndlové (32), v úterý odvezla záchranka do nemocnice v Blansku poté, co začal vykašlávat krev. Nyní už ví, co jeho zdravotní problémy zapříčinilo. K celé situaci se poprvé vyjádřila také zpěvákova dcera.

4 fotky
Laďu Kerndla v úterý rychlá záchranná služba odvezla do nemocnice, protože začal vykašlávat krev. Po vyšetření lékařů už má rodina konečně jasno, co známému jazzovému zpěvákovi je. „Jedná se o těžký zápal plic,“ řekl Blesku manžel a manažer Kerndlovy dcery Terezy, René Mayer.

Lékaři zpěvákovi nedoporučují návštěvy. „Od soboty až doteď se potýká s vysokými horečkami, jeho organismus je oslabený. Kdokoliv by ho mohl snadno nakazit, a stejně tak i on návštěvu. S Terezou jsou proto zatím ve spojení přes videohovory,“ prozradil Mayer.

V nemocnici by si měl Kerndl poležet do víkendu. „Tereza v pátek vystoupí podle plánu v Hranicích na Moravě a těší se, že poté už bude moci tátu konečně vidět,“ dodal manžel zpěvaččin manžel. Ta se o otcově zdravotních problémech dozvěděla během natáčení pěvecké soutěže The Voice.

Dnes se k celé situaci vyjádřila i sama Tereza Kerndlová: "Děkuju všem za starost o mého tatínka, zprávy s přáním brzkého uzdravení a volání, že na něj myslíte. Jeho stav se lepší. A i když jsem se s ním stále nemohla osobně vidět, alespoň jsme se spojili přes videohovor. Jsem mu nablízku, jen pár kilometrů od nemocnice v Blansku, kam touto cestou posílám velké poděkování za péči a čas, který mu věnují, aby se mohl, co nejdříve vrátit domů," napsala na svůj Instagram.

"Kromě zápalu plic jde i o další infekci v těle, se kterou bojuje, ale díky skvělým lékařům a sestřičkám se pomalu dostává do pořádku a věřím, že je z nejhoršího venku. MILUJU TĚ TATI a doufám, že v sobotu už tě budu moci obejmout," dodala zpěvačka.

Zápal plic patří k nejčastějším infekcím s následkem smrti
Chřipka nebo nachlazení? Víme, jak poznat rozdíl

Autor: mk

Diskuze