Justin Bieber a Hailey Baldwin - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Zpěvák Justin Bieber překvapil fanoušky! Chce se stát brzy otcem

Zpěvák Justin Bieber pogratuloval na instagramu své ženě Hailey Baldwinové k narozeninám. A ke gratulaci přidal i jednu poznámku. Podle ní to vypadá, že se manželé chystají založit rodinu. Jenže fanoušci z toho nejsou moc nadšení. Baldwinovou někteří z nich nemají moc v lásce.

Manželka zpěváka Justina Biebera, Hailey Baldwinová, oslavila v pátek třiadvacáté narozeniny. A její manžel jí nezapomněl pogratulovat. "Všechno nejlepší zlato. Každý den mě děláš lepším člověkem. Způsob, jakým žiješ svůj život, je atraktivní. P. S. Změnila jsi mě ve všech směrech," napsal Bieber ve svém příspěvku na instagramu.

 

Fanoušci si však všimli ještě jedné věty, která je šokovala. "V další sezóně děti," dodal zpěvák. Všichni se tak domnívají, že Bieber s Baldwinovou plánují rodinu. "Cože, děti?" nechápala fanynka. "Čtu správně děti?" ptala se další.

 

7 fotek

 

Někteří také Hailey pogratulovali, ale nezapomněli napsat, že jim Justina ukradla. Další zase vychvalovali zpěvákovu bývalou přítelkyni Selenu Gomezovou. Ta u většiny stále vyhrává. Podle fanoušků tvořili skvělý pár.

 

Zpěvačka Gomezová také před pár dny zveřejnila dvě nové písničky. "Dala jsem do toho vše a všichni to ví. Srazil jsi mě k zemi a teď je to vidět. Do dvou měsíců jsi nás nahradil, jako by to bylo tak jednoduché," zpívá Selena v písni Lose You To Love Me. 

 

Naráží tak na svůj vztah s Bieberem, který se dal dva měsíce po jejich druhém rozchodu dohromady s Baldwinovou. O tom stejném je i píseň Look At Her Now. V ní zase Gomezová dává najevo, že už všechno překonala. I když jí to trvalo několik let. 

 

Bydlení slavných: Tady žil Justin Bieber, než se stal hvězdou!
MRKEJ NA TO: Všechna tetování Justina Biebera

Autor: reg

Diskuze