Ivan Hlas - 1
Zdroj: Profimedia
Šokující diagnóza

Zpěvák Ivan Hlas přiznal vážnou nemoc: Málem přišel o hlas!

Ivan Hlas (64) přišel o hlas a nemohl zpívat. Rozhodl se proto vyhledat lékaře. Krutá diagnóza ho strazila na kolena. Naštěstí už je z nejhoršího venku.

3 fotky
Zpěvák Ivan Hlas v polovině loňského roku přišel o hlas a prozradil, že se chystá na operaci. Od lékařů se nakonec dozvěděl nemilou diagnózu. Držitel Českého lva za nejlepší hudbu k filmu Šakalí léta v rozhovoru pro deník DNES přiznal, že má rakovinu hlasivek!

„Již delší dobu mě sužuje nepříjemná hlasová indispozice, na jejíž původ naštěstí lékaři přišli. Musím se ale podrobit chirurgickému zákroku na levé hlasivce, po němž bude následovat delší hlasový klid,“ oznámil v srpnu loňského roku na sociální síti.

Když se zpěvák od lékařů dozvěděl nemilou diagnózu, byl v šoku. „Začal jsem mít potíže s mluvením, pak se mi horšil zpěv, tak jsem šel k lékaři. Po několika vyšetřeních mě poslali do Ústřední vojenské nemocnice, kde mi doktor řekl: Máte rakovinu na hlasivce," popsal, jak se o nemoci dozvěděl.

Hrozilo, že už nebude moct nikdy zpívat ani pořádně mluvit. Nyní je však z nejhoršího venku, úplně zdráv ale ještě není. „V březnu mě čeká další vyšetření. Sice to zatím vypadá dobře, ale tu jistotu prostě nemáte nikdy. Než tam půjdu, tak se budu určitě pořádně klepat," přiznává známý písničkář, který už se zase pomalu připravuje na další šňůry.

Autor: mk

Diskuze