Miley Cyrus - 1
Zdroj: Profimedia / instagram Miley Cyrus
prásk.tv

Miley Cyrus šokuje! Nejdřív rozchod, pak polibky se ženou!

Zpěvačka Miley Cyrus patří mezi známé provokatérky. A opět nezklamala. Nejdřív oznámila odloučení od svého manžela Liama Hemswortha, kterého si vzala loni v prosinci. Hned na to ji fotografové vyfotili na dovolené v Itálii s bloggerkou Kaitlynn Carterovou. Užívaly si spolu vášnivý polibek.

Zpěvačka Miley Cyrus (26) a Liam Hemsworth (29) se po necelém roce od svatby rozhodli rozejít. "Liam a Miley se dohodli, že se v tuto chvíli oddělí…Rozhodli se, že je to nejlepší řešení, zatímco se oba budou věnovat sami sobě a kariéře," uvedl mluvčí Miley.

 

Zvěsti o jejich rozchodu začaly v sobotu, když Cyrus zveřejnila na svém instagramu fotografii bez snubního prstýnku. Fotku pořídila na dovolené v Itálii. Na ní vyrazila s bloggerkou Kaitlynn Carterovou (30). A výlet si očividně obě hodně užívají.

 

8 fotek

 

Fotografové je vyfotili, jak se objímají na lehátku u bazénu a poté se i líbají. A někteří lidé se nestačili divit. "Nesnažily se to vůbec skrýt. U bazénu seděli další lidé," stěžoval si jeden z turistů portálu etonline.com.

 

Miley Cyrus a Liam Hemsworth se seznámili v roce 2009 při natáčení filmu Poslední píseň. O čtyři roky později svým fanouškům oznámili, že jsou zasnoubení. Následně se však rozešli a pár let žili od sebe.

 

Před dvěma lety se k sobě opět vrátili a zasnoubili se. Svatbu měli v prosinci loňského roku. Zda se k sobě znovu vrátí, je ve hvězdách.

 

V manželství a zároveň odděleně? Poznejte fenomén mingle vztahu
Tipni si, jak „dlouhé“ bylo nejkratší manželství celebrit

Autor: reg TN.cz

Diskuze