Zpěvačka Sia
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Zpěvačka Sia trpí vážnou nemocí! "Nejste v tom sami," vzkázala všem

Australské zpěvačce Sie lékaři diagnostikovali Ehlers-Danlosův syndrom. Jedná se o nevyléčitelnou a velmi bolestivou nemoc. O nemoci informovala před pár dny na svém twitteru. Podpořila také všechny lidi, kteří nemocí trpí. Kromě toho měla zpěvačka dříve problémy i s drogami nebo alkoholem.

Zpěvačka Sia, vlastním jménem Sia Kate Isobelle Furlerová (43), si své soukromí velmi chrání. Dokonce nosí paruku, která zakrývá její obličej. Autorku několika hitů však momentálně trápí zdraví. Statečně bojuje s vážným onemocněním.

 

V pátek na svém twitteru zveřejnila nepříjemnou zprávu. "Ahoj, trpím chronickou bolestí, neurologickým onemocněním, Ehlers-Danlosovým syndromem a chtěla jsem říct všem, kteří trpí bolestmi, ať už fyzickými nebo emocionálními, že vás miluji a držte se. Život je hodně tvrdý…Nejste v tom sami," povzbudila Sia své fanoušky.

 

Příspěvek si přečetly tisíce lidí. Všichni byli vděční za podporu, kterou jim zpěvačka dala. "Děkuji, že jsi k nám vždy upřímná, hodně to znamená pro lidi, kteří jsou v podobné situaci. Jsi neuvěřitelně silná žena, která inspiruje mnoho dalších po celém světě. Milujeme tě a podporujeme tě, vždycky," napsala v diskuzi její fanynka.

 

Svými problémy se Sia netají. Dříve přiznala, že bojuje se závislostí na alkoholu a drogách. Těch se na rozdíl od nynější nemoci může zbavit. Ehlers-Danlosův syndrom je totiž dědičný a nevyléčitelný. Lidé často trpí bolestmi svalů, mají pružné klouby a krevní cévy. Dalším komplikacím mohou pacienti zabránit pravidelným cvičením, chirurgickými zákroky nebo léky, informoval portál rehabilitace.info.

 

Co všechno nám říká bolest? Čtěte z různých částí těla, co vám doopravdy je!
9 (zdravých) potravin, které mohou za bolest hlavy i kruté migrény

Autor: reg

Diskuze