Pink - 1
Zdroj: Instagram
Normální máma?

Zpěvačka Pink zveřejnila soukromé FOTO s dětmi a snesla se na ní vlna kritiky! Čím tak pobouřila?

Zpěvačka a bývalá rebelka Pink (37) je matkou dvou dětí. Fanouškům pouze chtěla ukázat, jak společně žijí. Jenže někteří se toho chytli a popová hvězda to pěkně odnesla!

6 fotek
Zpěvačka Pink už je v dnešní době spořádanou matkou dvou dětí. Dcera Willow a malý Jameson jsou jí vším. Dokonce se nechala slyšet, že by chtěla i třetí dítě. Kdo by to byl do ní kdysi řekl, že?

A že je z Pink matka na plný úvazek a o domácnost se stará stejně jako každá jiná žena, dokázala fotkou, na které se svými dětmi vaří. Malá Willow klečí na kuchyňské lince a patrně si zrovna něco bere ze skřínky nad ní a Jamesona má Pink u sebe pověšeného ve vaku na hrudi. Foto z kuchyně ale některé fanoušky v řadách matek pohoršilo. Proč?

Ženy Pink vyčítají, že syna vystavila tvář tvář rozpálenému oleji, který má na pánvi před sebou. Vidí v tom velkou nezodpovědnost, což ai samotnou Pink nenapadlo. Jiné ženy ale naopak Pink podpořily, že je správné, že zvládá péči o děti i domácnost zároveň. zdá se vám myšlenka potenciálního nebezpečí příliš upjatá, nebo měly fanynky - matky pravdu?

Autor: bin

Diskuze