Pink
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Zpěvačka Pink zažívala během turné těžké časy! Promluvila i o své postavě

Dva roky jezdila zpěvačka Pink po světě v rámci světového turné Beautiful Trauma. A nebylo to pro ni jednoduché. Několikrát seděla jen v koutě a plakala. Nevěděla, jak má skloubit turné s rodinou. Svým dětem a manželovi prý velmi chyběla. Letos také oslavila 40. narozeniny a je spokojená především se svojí váhou. Konečně se cítí dobře.

Pink, vlastním jménem Alecia Beth Mooreová, ukončila turné v srpnu letošního roku. Deníku Billboard se svěřila, že to nebylo úplně šťastné období. Většinu času trávila mimo domov a její rodina jí moc chyběla. Především dcera Willow a syn Jameson.

 

"Mnohokrát jsem seděla v rohu koupelen v arénách, plakala jsem a říkala si: ‘Tohle je důvod proč to ženy nedělají, tohle je důvod proč to matky nedělají‘. Protože je to zatraceně nemožný," řekla zpěvačka Billboardu.

 

Ze začátku s ní děti cestovaly. Poté ale byly nešťastné a chtěly pryč. "Posledních pár měsíců bylo toho pro Willow hodně. Chtěla být doma a dělat plavání a gymnastiku a všechny věci, které chce osmileté dítě dělat. Tak se zeptala, jestli může domů. A od té doby jsem věděla, že se vše změnilo," vzpomínala zpěvačka.

 

V rozhovoru také probírala videoklipy vydané od začátku její kariéry. Například video k debutové písni There You Go bylo podle ní úžasným obdobím. "Myslím, že tam vypadám nejlíp, jak jsem kdy vypadala a vypadat budu," smála se Pink. V té době prý také hodně kouřila marihuanu. A režisér videoklipu Dave Meyers ji tehdy požádal, aby s tím po dobu natáčení přestala. Prý nedokázala nechat oči otevřené.

 

Dále se zabývala písní Just Give Me a Reason. Připomnělo jí to období, kdy si připadala tlustá. Snažila se hodně hubnout. Nenosila nic, co by odhalovalo její postavu. A o několik let zpátky ví, že to bylo zbytečné. Ve videoklipu měla velmi dobrou postavu. "To je to, co děláme sami sobě a měli bychom s tím přestat. Teď vážím 68 kilogramů a vypadám zatraceně dobře," dodala Pink spokojeně.

 

 

 

TEST: Jste víc kariéristka nebo žena v domácnosti?
Mají matky nárok na kariéru? Blogerka Lori sepsala argumenty, které je od ní zrazují!

Autor: reg

Diskuze