P!NK - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Pohoršující?

BEZ SERVÍTEK: Zpěvačka Pink se pochlubila nahou fotkou! Je na ní se svou dcerkou

Oblíbená rocková skoro-legenda Pink (37) je podruhé těhotná a dává zas o sobě vědět tak, jak je její rebelské duši vlastní. Vystavila svou nahou fotku na sociální síti a ještě u toho byla její dcera! Co na to fanoušci?

7 fotek
Pink, která se nyní věnuje hlavně rodinnému životu a své pětileté dcerce Willow Sage Hart, kterou má s motokrosovým závodníkem Careym Hartem, se pochlubila na sociální síti poměrně odvážnou, leč pěknou fotkou.

Je známo, že zpěvačka není žádná stydlivka. Platila vždy za pořádnou rockovou rebelku, která se ráda pochlubí svým vysportovaným tělem. To s oblibou předváděla při náročných tanečních vysoupeních. Tentokrát na Instragramu ukázala druhou tvář svého já, a to když umístila nahou fotku, kde toho sice moc neskrývá, ale paradoxně z ní mateřská láska přímo číší! Pouze své plné vnady schovává rádoby cudně dlaních a pod nimi jsou ručky její malé dcerky, které prozrazují přítomnost holčičky.

Zpěvačka vypadá na fotce velmi šťastně a spokojeně. Je dobře, že se bývalá rebelka nestydí za své krásné tělo ani v těhotenství, protože požehnaný stav jí velmi sluší a vypadá něžně. Není divu, že téměř všichni si tuto milou fotku ihned zamilovali. Přejeme hodně štěstí!
 

Autor: ham

Diskuze