Noah Cyrus - 7
Zdroj: Instagram
Bizarní

Zpěvačka Noah Cyrus prodává své slzy! Chce za ně neskutečný balík peněz!

10. 10. 2018

Americká zpěvačka Noah Cyrus přišla s dost bizarním nápadem. Začala v lahvičce prodávat své pravé slzy a chce za ně pořádný balík

8 fotek
Zpěvačka Noah Cyrus kdysi chodila s potetovaným rapperem Lil Xanem. Byla to její první velká láska. Ale jak to tak bývá, po nějaké době vyprchala a pár šel od sebe. Noah s ním randila jen pár měsíců a poprvé se spolu objevili na předávání hudebních cen MTV.

Pár dní na to s ale všechno otočilo naruby a slavný pár oznámil rozchod, který neproběhl zrovna v klidu. Lil Xan během živého vysílání na Instagramu řekl, že ho Noah podvedla a obviňoval ji ze lži. Prý mu lhala neustále.

Zpěvačka si to nenechala líbit a nařkla ho z nevěry také. Když po nějaké době negativní emoce obou aktérů vyprchaly, Noah i Lil Xan se fanouškům za své dětinské chování omluvili. Zpěvačka pak ale přišla s něčím nečekaným - rozhodla se prodávat své slzy!

Na webu oděvní značky Pizzaslime, se kterou spolupracuje, se rozhodla nabízet své opravdové slzy! „Těchto 12 slz symbolizuje smutek Noah Cyrus,“ píše server a nabízí skleněnou lahvičku v ceně 240 tisíc korun. To je tedy pořádná cena za pár slz.

Autor: mk

Diskuze