Ewa Farna - 1
Zdroj: Instagram
Rady nad zlato

Ewu Farnou štvou hubené holky: Závist v tom ale není!

Ewa Farna (23) patří mezi výrazné zpěvačky, a to nejen co do velikosti hlasu. Příroda ji nešetřila na tělesných proporcích, které se bohužel často řeší více než její umělecká tvorba. Snaží se to brát s nadhledem a dokonce přiznala, čím ji iritují hubené slečny.

9 fotek
Ewa Farna je zářící stálicí na naší hudební scéně už mnoho let. Během své cesty vytvořila mnoho úspěšných počinů a změnila se z roztomilé dívenky s rovnátky v sexy ženu krev a mlíko. Bohužel právě vzhled Ewy je médii a společností propírán více, než by si sama přála.

Otevřeně o tom promluvila pro televizi Markíza: „Neustále propírání mé váhy je nepříjemné v tom, že to přehlušuje, co skutečně dělám. Máme hodně projektů, krásných koncertů, ale lidem to je jedno, protože ze mě dělají nejtlustšího člověka na světě.“ A stejně tak tvrdí, že hodně dívek vypadá stejně jako ona, stačí se projít po ulici...

Zpěvačka tak apeluje na své fanynky, aby nevěřily vyumělkovaným titulkám, to není realita. „Ty ‚super‘ podněty, které dostáváme z plakátů, ty vyretušované strašně hubené holky, to není reálný svět. Samozřejmě takové holky jsou, ale když se projdete po ulici, tak jich najdete hrozně málo.“ Sama Ewa dodala, že ani ona se neprobouzí s full make-upem a s prodlouženými vlasy. A co je podle ní nejvíc sexy? „Když se holka cítí dobře, jde vzpřímeně a usmívá se. Rozhodně není sexy obejmout holku a bát se, že ji zlomíte,“ dodala.
 

Autor: ham

Diskuze