Změna jí sluší

Zpěvačka Celeste Buckingham šokovala změnou postavy: Je z ní holka krev a mlíko! FOTO

Celeste Buckingham (23) si všichni pamatují štíhlou jako poutek. Nyní zpěvačka na Instagramu zveřejnila fotografie, na kterých je znát, že má plnější postavu.

4 fotky
Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham, která se proslavila jako finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar, se nedávno vrátila z dovolené na portugalském ostrově Madeira, kde s rodinou strávila Vánoce.

Nikomu z jejích fanoušků na sociální síti neušlo, že má zpěvačka na snímcích výletu plnější tvary, než kdy dříve. Uvědomuje si to i sama zpěvačka, a tak aby se předešlo zbytečným spekulacím, vzkázala: "Vím, že je moje postava na těchto fotkách větší. Stejně jako vícero lidí jsem i já své vánoce prožrala. Tímto vám chci ušetřit čas komentáři na mojí postavu. V životě jsem se necítila víc sexy a pohodlně."

Kromě toho také zpěvačka na Instagramu zbilancovala uplynulé období. "Měla jsem rok plný změn a zážitků, ale musím přiznat, že se toho hodně změnilo a ještě se toho během tohoto roku měnit bude. Jsem o rok starší a doufám, že i moudřejší. Zamilovala jsem se, procestovala jsem nová místa a potkala nové lidi," shrnula Celeste uplynulých 365 dní roku 2018.

Autor: mk

Diskuze