Skepta a Adele
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Zpěvačka Adele má nového chlapa! Po rozvodu prý randí s rapperem

Britská zpěvačka Adele na začátku roku oznámila, že se po třech letech rozvádí. A podle důvěrného zdroje má nového chlapa. Tím by měl být britský rapper Skepta. Oba se prý často scházejí a mají mezi sebou velmi silné pouto. Společně se také starají o své děti, které jsou pro ně na prvním místě.

Zpěvačka Adele (31) je po celém světě velmi oblíbená. Má sedmiletého syna a v roce 2016 se vdala za Simona Koneckiho. V dubnu letošního roku však oznámila, že se po třech letech s manželem rozvádí. Dohromady spolu žili osm let.

 

Sama ale zpěvačka dlouho nezůstala. Měla by se totiž scházet s rapperem Skeptou (37), který se před nedávnem rozešel s modelkou Naomi Campbellovou. Ta se dozvěděla, že čeká dítě s jinou. "Adele a Skepta tu byli pro sebe, když oba ukončili své vztahy. Jsou si velmi blízcí a mají mezi sebou zvláštní spojení," řekl blízký zdroj deníku The Sun.

 

5 fotek

 

Dokonce se Adele zúčastnila rapperovy oslavy narozenin před dvěma týdny, která se konala v Londýně. "Tráví spolu stále více času. Někteří jejich přátelé věří a předpovídají, že se z nich jednoho dne stane skvělý pár," dodal zdroj.

 

Už dříve Skepta novinářům řekl, že je se zpěvačkou v kontaktu. "Adele mi pořád píše zprávy a udržuje mě na uzdě. Mluví se mnou o tom, jak jde život," svěřil se v roce 2016 rapper deníku ES Magazine. Ve stejném roce Adele zveřejnila na svém twitteru fotku Skepty, který vyhrál hudební cenu Mercury. K ní napsala "Chlapec z Tottenhamu" a přidala srdíčko. Rapper zpěvačce odpověděl a napsal, že ji miluje.

 

Ani jeden z nich se k jejich vztahu zatím nevyjádřil. Pokud by to nebyla pravda, někteří fanoušci by byli zklamaní. "Adele mám velmi rád a byl bych šťastný, pokud by se potvrdil vztah mezi ní a Skeptou," napsal jeden fanoušek na twitteru.

 

Zpěvačka Adele má dvojče! GALERIE, ze které budeš paf
Jak vidí rande muži a jak ženy? Je v tom FATÁLNÍ rozdíl!

Autor: reg

Diskuze