James Bond
Zdroj: Nova.cz
prásk.tv

Zpěváci se dohadují, kdo zazní v nové Bondovce! Prý to bude Elton John

Natáčení nového Jamese Bonda je v plném proudu. Momentálně se hlavní herec Daniel Craig nachází se svými kolegy v Itálii. Jelikož bude mít film premiéru v příštím roce, začaly se objevovat spekulace, kdo nazpívá ústřední píseň. Například by si to přál zpěvák Ed Sheeran. Jeho kolega Sam Smith si však myslí, že to bude Elton John.

Zpěvák Sam Smith promluvil o adeptech na píseň k novému Jamesi Bondovi. On sám už tuto čest měl a to v roce 2015, kdy napsal hit Writing’s On The Wall. Podle něho by měl k Bondovi složit píseň zpěvák Elton John. Nechápe, jak je možné, že ho o to za celou dobu nikdo nepožádal.

 

Další kandidátkou by mohla být zpěvačka Dua Lipa. "Všichni o tom mluví. Jsem zvědavý, kdo to bude. Rád bych, aby to byla Dua. Pamatuji si Madonninu píseň k Bondovi (Dnes neumírej), je hodně dobrá," řekl Smith britskému deníku Metro. Podle něho by Dua Lipa mohla vytvořit něco podobného.

 

Objevily se další spekulace, kdo by měl nakonec píseň složit. Mohl by to být například zpěvák Ed Sheeran. O tom je přesvědčený jeho manažer Stuart Camp. Dokonce se Sheeran setkal s producentkou Bonda Barbarou Broccoliovou.

 

"Potkali jsme Barbaru Broccoliovou, když jsme hráli v Dublinu a byli jsme nadšení. Součástí Bonda byl také Danny Boyle, který vytvořil film Yesterday (kde vystupuje i Sheeran), takže je zde velká spojitost," vysvětlil Camp. Koho si nakonec tvůrci vyberou, na to si budou muset fanoušci ještě počkat.

 

Který James Bond vám přijde nejvíc sexy?

Autor: reg

Diskuze