Ronda Rousey - 1
Zdroj: Instagram
Ta je!

SEXY MLÁTIČKA: Tahle kráska je hvězdou nejtvrdšího bojového sportu! Naštvat byste jí nechtěli

Ronda Rousey (29) je ve sportovním světě zvučné jméno. Tahle slavná "mlátička" se nyní rozhodla po nelehké životní zkoušce odrazit od stavu, kdy byla s psychikou zcela na dně a znovu převzít ztracenou vládu!

10 fotek
Ronda se dostala do povědomí široké veřejnosti díky její lásce ke sportu, která ji přivedla až do hvězdné MMA! A čím si tolik získala svoje obecenstvo a fanoušky? Lidé ji milovali díky jejím sakra rychlým knokautům. Tím se tak postupně proměnila v jednu z nejslavnějších sportovkyň na světě, kdy se současně stala silnou hráčkou i na poli sportovního marketingu.

Od roku 2015 se tak těšila nebývalé slávě a rostoucímu úspěchu. Začala se objevovat na titulkách věhlasných časopisů, zvali si ji do talkshow a dokonce si zahrála i v pár filmech. Jenže to by nebyl život, aby nepřišel tvrdý pád, kdy si Ronda měla sáhnout až na úplné dno. Nabrala si toho totiž až příliš a k tomu dospěla k myšlence, že je neporazitelná v tom, co dělá. Ano, do jisté doby byla, jenže pak přišla drsná soupeřka Holly Holm a krutým kopem ji dokázala opak. Tento bolestivý knockout Rousey neotřásl jen tělesně, ale zejména duševně. Došlo to až tak daleko, že sportovkyně pomýšlela na sebevraždu a výrazně klesala na mysli. 

A co ji vlastně nakonec pomohlo? Byl to její snoubenec. Ten ji jako jediný dokázal pomoct dostat se z otěží vlastní psychické tyranie a znovu ji navrátit lásku k sobě samotné a k životu. Ronda se svěřila, že nyní, po překonání složité životní situace se chce vrátit zpět do klece a být zase tou nejlepší! Už 30. prosince se jí naskytne možnost vybojovat si zpět všechny své pásky. No, budeme ti držet palce, Rondo!

 

 

 

 

 

 

Autor: Mark

Diskuze