Nelítostný boj

Zoufalý Jiří Pomeje: Manželka Andrea mu oznámila zdrcující zprávu!

Život herce Jiřího Pomeje (53) se za poslední dva roky obrátil vzhůru nohama.Jediné štěstí, které mu zbylo, je pětiletá dcerka Anička. Jenže i o tu může nakonec přijít...

7 fotek
Jiří Pomeje žije v jedné místnosti, čeká na invalidní důchod v hodnotě 3900 korun, rozvádí se a má dluhy, které nemá z čeho splácet. Navíc podle vlastních slov mu lékaři řekli, že trpí zrovna rakovinou... Jedinou jeho životní radostí tak zůstává dcerka Anička. Tu původně měl mít s Andreou (30) ve střídavé péči, ovšem teď to vypadá, že Jiří přijde i o ni.

Andrea Jiřího opustila letos v zimě. Důvodem bylo to, že si Jiří po prodělané rakovině nevážil života a spadl do starých kolejích, ve kterých hraje velkou roli alkohol. On samozřejmě tvrdí, že to takhle není... Těžko říct, kde je pravda, jedno je ale jisté. Životní podmínky a zdravotní stav Jiřího Pomeje manželku Andreu znepokojují natolik, že si rozmyslela střídavou péči o dceru Aničku.

„Vše je hotové a vypadá to, že v lednu proběhne první stání… Budu chtít dceru do výhradní péče. K Jiřímu mám teď nulovou důvěru, bojím se ji s ním nechat o samotě,“ vyjádřila se podle deníku Aha! Andrea k blížícímu se rozvodu, ve kterém bude bojovat za to, aby si Jiří dceru nemohl brát k sobě. Alespoň ne do té doby, dokud si skutečně nedá život pořádně dohromady... Právě ale taková ztráta milované dcery by mohla být tím, co pošle Jiřího na skutečné dno. Jak to tedy dopadne, je zatím ve hvězdách. Jiří se ale také vyjádřil, že bude za dceru jako milující otec bojovat.

Autor: bin

Diskuze