Emma Watson a Chord Overstreet - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Nová láska?

Znovu zadaná Emma Watson? Teď randí s tímto hereckým kolegou

13. 3. 2018

Hvězda Emma Watson (27) má prý novou lásku. S o dva roky starším hereckým kolegou prý randí už od února. Jde o hvězdu ze známého seriálu.

6 fotek
Známá herečka Emma Watson, která se proslavila rolí mladé čarodějky Hermiony v Harrym Potterovi, je s největší pravděpodobností opět zadaná. Tentokrát je tím šťastným herec seriálu Glee, Chord Overstreet.

S hereckým kolegou odešla v neděli 4. března z večírku magazínu Vanity Fair po udělování Oscarů. "Je to šílené, ale ano, vídají se. I když Emma chce o všem mlčet a tajit to," cituje New York Post zdroj z hereččina okolí.

Herečka byla po boku Overstreeta poprvé viděna v únoru na koncertu Nathaniel Rateliff & The Night Sweats v Hollywoodu. Loni se, po téměř dvouletém vztahu, rozešla s byznysmenem Williamem Knightem. V prosinci se chvíli spekulovalo o tom, že randí s hvězdou Twilight ságy Robertem Pattinsonem.

"Nemohu mluvit o svém příteli v rozhovoru a pak očekávat, že lidé nebudou sledovat fotky paparazzi zhotovené před mým domem. Člověk nemůže mít obojí. Došlo mi, že v Hollywoodu, když s někým randíte, stane se součástí propagace filmu a celého představení a toho cirkusu. Nenáviděla bych, kdyby kdokoli, s kým jsem byla, měl pocit, že je součástí této show," prohlásila před časem oblíbená herečka v rozhovoru o svém soukromí.

Autor: mk

Diskuze