Tori Spelling - 5
Zdroj: Profimedia / instagram
Neschová ho

TO TAM OPRAVDU MÁ? Nevhodné šaty Tori Spelling odhalily něco, co mělo zůstat utajeno

Americká herečka a hvězda legendárního seriálu Tori Spelling předvedla na premiéře nového filmu ne zrovna výstavní postavu. Volné šaty odkryly něco, co mělo zůstat utajeno.

4 fotky
Je to už pěkná řádka let, kdy americká herečka Tori Spelling (43) spatřila poprvé světlo hollywoodského světa v plné parádě. Na začátku devadesátých let se objevila ve své nejznámější roli jako Donna Martin ve veleúspěšném americkém seriálu Beverly Hills 90210. Bodejť by také ne, když jedním ze scénáristů tohoto kousku byl její neméně slavný, již zesnulý otec Aaron Spelling.

Od té doby si herečka moc velkých rolí na plátně nestřihla. Ještě před seriálem Beverly Hills 90210, v roce 1996, se ale objevila v thrilleru Noci s vrahem. Tento snímek se nyní dočkal svého remaku, do kterého byla známá blondýnka opět po 20 letech obsazena. V souvislosti s tímto filmem se objevila na premiéře v New Yorku, a všichni koukali...

Herečka měla na sobě nepříliš lichotivé šaty s výrazným květinovým vzorem. Dmoucí ňadra ale nebyla to, co všechny tolik zaujalo. Tori se poněkud zvětšilo bříško. Důvody mohou být rovnou trojí. Buď herečka papá víc, než je zdrávo, nebo čeká již v pořadí páté dítě se svým manželem Deanem McDermottem (46). Poslední variantou, tou nejméně zajímavou, je, že šaty měly zkrátka tak špatný střih, že herečce přidaly nechtěná kila navíc. O těhotenství herečky se ale nic neví, takže je spíš pravděpodobné, že jen zvolila pro slavnostní příležitost nevhodný model.

Autor: bin

Diskuze