Dáda Patrasová a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Rozmazluje ji?

Znechucená Dáda prozradila, co všechno Felix Gelemové platí! Žije si prý jako královna

Dáda Patrasová (62) ani po letech neodpouští, a tak když přijde řeč na Lucii Gelemovou (35), partnerku jejího manžela Felixe (75), nejde pro drsnější slova zrovna daleko. Mimo jiné řekla, co všechno ho mladá umělkyně stojí.

6 fotek
Dáda Patrasová má sice svůj nový život po boku Itala Vita, ale i tak je nadále oficiálně manželkou Felixe Slováčka. A ten z výroků, které jeho žena občas vpustí jen tak do éteru, vyloženě šílí. Obvykle totiž nejde zrovna o hezká slova, která by ho zrovna dvakrát potěšila. Holt nevěra se nezapomíná.

Proto ještě dnes, když mluví Dáda o Felixově o čtyřicet let mladší partnerce Lucii Gelemové, si nebere vůbec žádné servítky. Díky tomu například prozradila, jak moc si Felix Lucii údajně hýčká. „Je to placená společnice, které Felix platí úplně všechno. Má byt za 25 tisíc měsíčně, kupuje jí oblečení, všechno,“ řekla pro Extra.cz Dáda.

Felix ovšem toto tvrzení značně popírá. „Mele nesmysly. Není to pravda. Vůbec nic jí neplatím, ani šaty. Vůbec nic,“ tvrdí Slováček zarputile s tím, že od něj Gelemová nevidí nic z peněz, o kterých Dáda mluvila... A teď babo, raď... Kdo z nich mluví pravdu a kdo tak trochu kecá?

Autor: bin

Diskuze