Logan Paul - 1
Zdroj: Twitter
Ohavný čin

Známý Youtuber natočil v lese sebevraha! Za tohle VIDEO ho pranýřují i známé osobnosti

Známý Youtuber zašel za hranice soudnosti, když zveřejnil opravdu kontroverzní video. Kvůli němu přišel nejen o přátelé v řadách hvězdných kolegů, ale i o spoustu sledujících.

5 fotek
Sebevražda je krajní řešení, které člověk volí, když už nechce za žádnou cenu být na tomto světě a žít svůj život. Proto by nikdo neměl tuto vážnou věc jakkoli zesměšňovat či dehonestovat. To si asi neuvědomil známý americký Youtuber, který ve svém videu zveřejnil mrtvolu sebevraha.

Americký Youtuber Logan Paul uměl ve svých videích vždy provokovat. Tentokrát však šel za hranice snesitelnosti, když odcestoval do Japonska, kde je les Aokigahara. Ten je nechvalně známý jako místo sebevrahů. Youtuber se tam s přáteli utábořil a to, co nejspíš hleda, našel. Mrtvolu!

Místo toho, aby zavolal pověřené osoby, které by se o odstranění nebožtíka postaraly, začal mrtvolu točit, smát se a zesměšňovat celou smutnou situaci. A tohle přesně zveřejnil na sociální síti! Není proto divu, že okamžitě schytal obrovskou vlnu pohoršené kritiky, a to i ze stran známých kolegů jako například britského Youtubera PewDiePie nebo od herečky Sophie Turner... Muž se nakonec za své jednání sice omluvil, ale to mu jeho reputaci nejspíš už nikdy nenapraví.

Autor: bin

Diskuze