Kevin Hart
Prásk.tv

Známý komik poprvé o děsivé nehodě: Vidím život jinak, svěřil se

Komik a herec Kevin Hart, známý například ze série parodií Scary Movie nebo z nedávné akční komedie Jumanji, poprvé promluvil o děsivé nehodě ze začátku září. Vše popsal v dojemném videu na svém instagramovém účtu.

Ve videu je mimo jiné vidět, jak Hart chodí se speciálním postrojem, cvičí s gymnastickým míčem a jinak rehabilituje. Na záběrech jsou i jeho blízcí - manželka Eniko a děti.

 

"Po té nehodě vidím věci jinak, vidím život z úplně nové perspektivy. A cením si ho úplně neuvěřitelně. Jsem vděčný za svoji rodinu, za přátele," říká na záběrech černošský bavič.

 

Zároveň apeluje na diváky videa, aby nebrali "dnešek jako samozřejmost, protože zítřek není daný." A dodává, že je zkrátka rád, že je stále mezi živými.

 

Jeho instagramový příspěvek okomentoval mimo jiné herec Dwayne Johnson alias The Rock, který si s Hartem zahrál například v už zmiňovaném Jumanji. "Nádherně řečeno. Miluju tě, brácho. Kupředu," napsal.

 

Hart havaroval prvního září a utrpěl vážná zranění zad. Auto neřídil, seděl na místě spolujezdce. Vůz se při karambolu převrátil na střechu.

 

Credit: @Kevin Hart

 

Nehoda ho odkázala na vozík, přesto se nevzdal. Teď "poběží“ v Brně RunTour
Po nehodě ochrnul. Jeho žena to ale nevzdala a stojí při něm i ve zlém

Autor: pez TN.cz

Diskuze