Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Další sportovec

Známý fotbalista promluvil o pletkách s Veronikou Kopřivovou! Upřímným vyjádřením šokoval

Modelka Veronika Kopřivová (27) se proslavila jako přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (46). Ne vždy byl ale Jaromír ten, koho tahle kráska milovala.

8 fotek
Patrně není nikdo, kdo by dneska neznal Veroniku Kopřivovou. A nelze popřít, že na výsluní ji vynesl až vztah s legendou českého hokeje Jaromírem Jágrem. On však nebyl jediný sportovec, se kterým si krásná Veronika užívala. Ještě předtím chodila se známým fotbalistou.

Tím známým fotbalistou je Jan Rajnoch, se kterým Veronika chodila před šesti lety. Vztah ale nevyšel. Proč? „Prožili jsme si spolu románek, ale prostě to nefungovalo. Byl jsem v Turecku a ona pracovala v Čechách. Bylo tam vzplanutí, ale pak člověk zjistí, že to nejde a ukončí to. Šlo o normální rozchod,“ prozradil Rajnoch v pořadu Česká ulička na DIGI TV.

Žádné drama se podle jeho slov tedy nekonalo. Dokonce to i vypadá, že Veronice štěstí po boku známého hokejisty přeje, ač ji spoustu lidí nařklo z toho, že je to zlatokopka a s Jágrem je jen kvůli jeho slávě a penězům. „Je to dlouho, co jsme ten románek měli, a nevím, jak to se slečnou mají. Budu jim přát jen to nejlepší. Třeba aby Jardovi porodila dítě,“ předpověděl Rajnoch to, co se možná už blíží... Nebo ne? Přece jen už na to oba mají věk a zvlášť u Veroniky je otázka času, než jí začnou tikat biologické hodiny.

Autor: bin

Diskuze