Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
Je*e mu?

Známé osobnosti se zastaly zklamané Dary Rolins: Krainová se pustila do Rytmuse!

Rytmus (41) zveřejnil vyznání své lásky k Jasmině Alagič (29), na což se brzy na Instagramu ozvala zhrzená Dara Rolins (45). Teď se rapperovy bývalé zastalo i mnoho známýchosobností a vyjádřili jí sovu podporu. Nejostřejší byla Simona Krainová.

7 fotek
Rapper Patrik Rytmus Vrbovský vyznal před pár dny veřejně lásku své přítelkyni Jasmině Alagič, která po jeho boku nahradila zpěvačku Daru Rolins. Jeho slova však bývalou partnerku pořádně ranila.

Zklamaná Dara si krátce na to hned postěžovala na Instagramu, kde jí pod status začali ihned lidé psát a posílat srdíčka. V komentářích Rytmusovi nakládají nejen její fanoušci, ale i známé tváře. Mezi ty patří třeba Monika Bagárová, Lenka Šóošová či Mária Čírová vyjadřují zpěvačce podporu.

Nejostřeji se veřejně vyjádřila modelka Simona Krainová, která napsala stručně a výstižně, co si o tom myslí: "Je*e mu." Našlo se ale i pár jedinců, kteří se Rytmuse zastali. "Ono mi to vyjádření od Rytmuse přijde i jako špatně pochopené. Možná nešťastná formulace. Mohl to klidně myslet, že v životě nezažil tak rychlý a silný první impuls k ženě. Všichni víme, že vztah má vývoj a tudíž to nemusí znamenat, že celkově vztah s Darou byl slabší. On dříve věnoval ten komentář k prvnímu setkání," napsala jedna fanynka pod zpěvaččinou fotkou.

Autor: mk

Diskuze