MÓDNÍ PŘEHLÍDKA NAVARILA - 1
Zdroj: www.navarila.cz
Slušelo jim to?

Exotika z ORDINACE! Jana Stryková oblékla tibetský hábit a ukázala se v něm mezi lidmi

Z hvězdy Ordinace Jany Strykové (37) se stala modelka! Kromě ní se po mole prošla i další kolegyně z oblíbeného doktorského seriálu. Jak to holkám v tibetských modelech sluší? Dalajláma by z nich měl skutečně radost!

13 fotek
Nová kolekce návrhářky Nevařilové byla předvedena v den, kdy blízký přítel Václava Havla dalajlama zavítal do Prahy. Modely předvedly známé tváře jako je například herečka Jana Stryková nebo Kristýna Janáčková (35)! Tyto krásky se ocitly v roli modelek. Měly možnost kolekci předvést a projít se po mole.

Jak se v této roli cítila herečka Kristýna Janáčková alias Kristýna Tichá z Ordinace? „Nikdy jsem ambice být modelkou neměla. Je to velmi náročná disciplína, při které je potřeba hodně trpělivosti a odříkání. Profese herečky je zase více odhalující, protože obnažuje i svou duši a to je víc než tělo. A co se týká předváděných modelů, tak úplety nosím velmi ráda a často. Především k zimě pro mě neodmyslitelně patří jako třeba sníh a Vánoce,“ svěřila se.

Návrhářka se módou inspiruje na svých zahraničních cestách, a tentokrát jí byl inspirací paradoxně Tibet. Tato akce byla dobročinná. Všichni, kteří na předhlídce přispěli dobrovolným vstupným - podpořili tím chráněné dílny tibetských nomádů, kteří téměř nemají ani na základní obživu.

V galerii i se můžete podívat, jak to Janě Strykové a Kristýně Janáčkové na tibetské přehlídce slušelo!

Autor: tia

Diskuze