Zdroj: Prásk!
Ta se má!

Známá Youtuberka se nebála ukázat, jaký balík peněz ukrývá doma v šuplíku! Tohle jen tak někdo nemá

4. 2. 2018

Už jsme viděli nejrůznější šatny slavných nabité nejrůznějšími kousky, ale teď Vám ukážeme něco, z čeho vám bude přecházet zrak!

Každé ráno otevřít šuplík a vybrat si z nepřeberného množství make-upů, rtěnek, tvářenek, řasenek a nebo třeba očních stínů - to je asi sen každé z nás! Jen málokteré ženě se ale taková sbírka za život podaří nashromáždit. Petře se to ale povedlo a tak se nabízí otázka, jestli je v lidských silách tohle všechno vůbec vyzkoušet ne-li vypotřebovat.

Youtuberka PetraLovelyHair má ale to štěstí, že kosmetika je nejen její zábava a vášeň, ale i práce, která jí hlavně díky Youtube a spolupracím s mnoha předními značkami, velmi slušně živí. Jen její sbírka rtěnek čítá okolo 200 ks, jsou tam dražší, ale i levnější kousky. Takže ciste teoreticky, kdyby každá stála 200 korun - což je ta nižší varianta, která u Petry není pravidlem - jen v "tyčinkách" na rty by mela Petra 40 000 korun. A to už je slušná částka - za to si můžete pořídit třeba starší auto, ale každý má hold jiné slabosti.

Na reportáž z domova Youtuberky PetryLovelyHair se podívejte v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze