Také vás to pohoršilo?

LIDÉ SE BOUŘÍ: Osmiletá holčička se líčením proměnila v dospělou ženu! VIDEO sklízí obrovskou kritiku

Vizážistka Emily Louse zveřejnila na internetu video, kde si malá Bela Rose kompletně nalíčí celý obličej. Proměna holčičky je sice úžasná, avšak pohoršila miliony lidí, kteří se kvůli zveřejněnému videu bouří.

Make-up vizážistka Emily Louse již dříve zveřejnila video malé holčičky, která se ve svém nízkém věku úplně sama profesionálně líčí a ničí si svoji dětskou tvářičku vrstvami šminek, které jsou spíš pro velké holky. A už tehdy hodně naštvala spoustu svých fanoušků. Malá Bela Rose (8) je opravdu krásná a make-up jí bezesporu moc sluší, ale spoustu lidí pohoršil fakt, že je na líčidla příliš malá a měla by takové zkrášlování přenechat daleko starším slečnám.

Video, které zhlédlo už téměř 2 miliony lidí, má 6 minut a dívenka si v něm nalíčí kompletně celý obličej. Nevynechá ani složité konturování a zkušeně mluví o kosmetických produktech. Po celou dobu působí jako skutečná profesionálka. A kdejaká beauty youtuberka by se od ní mohla klidně učit.

Je vidět, že vizážistka malou Belu důkladně zaškolila, protože výsledek dívčina snažení je opravdu precizní. Nicméně opět se pod videem objevilo tisíce znechucených a hanlivých komentářů o tom, že je Bela na takové líčení ještě malá, a že by si měla raději hrát s panenkami. Pokud to ale dívenku baví a není to u ní na denním pořádku, tak proč ne. Co si o tom myslíte vy?

Autor: mic

Diskuze