Debbie King - 2
Zdroj: facebook.com
Pro rodinu vše

DĚSIVÉ: Známá spisovatelka v sobě dobrovolně nosila mrtvé dítě! Důvod vás zarazí

Známá autorka dětských knih Debbie King (40) málem vykrvácela. Když byla v 10. týdnu těhotenství, prohlásili lékaři její dítě za mrtvé. Ona si ho ale v sobě chtěla nechat... Měla k tomu své důvody, které možná jen tak každý nepochopí.

5 fotek
Tak moc si chtěla Debbie King dopřát rodinnou dovolenou až riskovala vlastní zdraví. Nechtěla dětem brát radost, tak nosila dobrovolně ve svém těle 10. týdenní mrtvé dítě. „Nechtěla jsem dětem kazit dovolenou," vysvětlila spisovatelka své důvody.

Žena si tři dny před odletem na dovolenou na Lanzarote na Kanárské ostrovy prošla potratem. Ani tento vážný stav nepřesvědčil, aby měnila cokoliv na svých plánech. Dovolenou i tak chtěla se svou milovanou rodinou užít.

„Nasadila jsem statečný obličej. O těhotenství jsme do té doby neřekli nikomu. Byly tam ale těžké chvíle, byla jsem zdrcená a nechtěla jsem dětem nic říct. Před odletem jsem mluvila se svým gynekologem, který mi řekl, že je bezpečné počkat s operací, než se vrátím domů,“ svěřila se pro britský deník Mirror.
 

Autor: ham

Diskuze