Nikol Klimová - 1
Zdroj: Instagram
Děsivé!

Známá Slovenka šla na plastiku prsou: Ze zpackaného výsledku operace vám bude zle! FOTO

Známá slovenská fitnesačka Nikol Klimová se rozhodla, že podstoupí plastickou operaci prsou- Ani v tom nejhorším snu ji nenapadlo, že by mohla dopadnout tak katastrofálně!

14 fotek
Po operaci se Nikola zhrozila, když uviděla výsledek na své hrudi. Ten se totiž ani zdaleka nedá nazvat poprsím. Při pohledu na své nové vnady se Nikol zhrozila! Namísto přirozeně vypadajících prsou, za které zaplatila nemalou sumu, se na jejím těle objevily dvě odporné silikonové boule.

Přestože operace proběhla už před rokem, fitneska se rozhodla vyjít s pravdou ven až teď. Zmíněný lékař se jí totiž neozýval. Odškodnění se nedočkala ani od údajně exkluzivní kliniky, která sídlila v centru Starého města. Majitelka prý firmu prodala, kliniku zrušila a pacienti tak nemají ani možnost přijít na kontrolu.

"Já se s nimi jdu pustit do soudního sporu, toto jim nedaruji. Šla jsem tam na doporučení, jí to udělali prý dobře. Všimla jsem si později, že tato klinika má mnoho otevřených soudních sporů," říká rozzlobená Nikol.

Před pár dny se musela podrobit další operaci, aby jí prsa opravili. "Chtěla bych upozornit na kliniku, která mě sfušovala a která mi zničila moje prsa. Dopadlo to katastrofálně. Nejen z estetického hlediska, mám od té doby i velké problémy," prozradila Nikol.

Chirurg na konzultaci sice prý vypadal seriózně, avšak výsledek hovoří sám za sebe. "Když jsem se probudila a viděla jsem poprvé svá prsa, byla jsem zděšena. Silikon tam byl zcela pomačkaný a narvaný, "svěřila se s tím, že jí bylo řečeno, že jde pouze o otok, který nakonec zmizí. To se však nestalo!

"Nejhorší věc je, že tato osoba otevřela novou kliniku, kde neprovozuje plastiku, ale pouze estetiku. To znamená, že vám něco píchne do obličeje. Stálo mě to bolesti, nervy a 3500 euro. Je mi to trapné, stydím se za to, ale chci, abyste měli představu, co se mnou udělali a proč tam nikdy nejít," říká brunetka dle serveru Topky.sk. Dokonce se s ní spojila dívka, která má s klinikou podobnou zkušenost.

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!
5 nejrozšířenějších mýtů o zvětšených prsou. Tímto se rozhodně zastrašit nenechte!

Autor: mk

Diskuze