Mariah Coogan
Zdroj: Instagram
Smutný osud

Známá modelka ( †23) zahynula při pádu letadla. Těsně předtím sdílela na Instagramu mrazivé VIDEO!

Šest lidí se místo vysněné dovolené dočkalo smrti. Malé letadlo, na jehož palubě byla i známá modelka, se zřítila jen několik minut po vzletu. Krátce předtím však Mariah stihla natočit video, ze kterého teď člověku naskakuje husí kůže...

6 fotek
Pondělí se stalo osudným dnem pro šestici lidí, která cestovala malým soukromým letadlem z amerického Phoenixu do Vegas. Místo úspěšného přistání v pohádkové destinaci však po několika minutách od vzletu přišla krutá smrt. Letadlo se s pasažéry zřítilo, nikdo nepřežil.

Mezi cestujícími byla podle Daily Mailu i teprve třiadvacetiletá americká modelka Mariah Coogan, která byla populární především na Instagramu. Blond kráska chvíli před smrtelným vzletem natáčela sebe a své spolucestující na palubě letadla. V ten moment by nikoho ani v té nejhorší noční můře nenapadlo, že za pár minut budou všichni mrtví.

Ve videu se všichni smějí a evidentně se nemohou dočkat výletu do Las Vegas. Bohužel se ho skutečně nedočkali... Proč k nehodě došlo, není dosud jasné. Až vyšetřování snad odhalí příčinu leteckého neštěstí. Tisíce lidí na Instagramu oplakává smrt krásné modelky.

Autor: bin

Diskuze