Lucy Yates - 1
Zdroj: Instagram
Rada nad zlato

Známá fitnessačka radí, jak na ploché břicho: Zapomeňte na sklapovačky a diety!

Neustále se trápíte se špíčky na břiše? Fitnesačka Lucy Yates má pro ženy radu nad zlato. Zapomeňte na sklapovačky a diety.

Neustále chodíte cvičit, děláte sedy lehy a všechny další možné cviky na břicho, ale stále ne a ne dosáhnout vysněných výsledků? Ten neřád špíček na spodní části břicha tam pořád je a vy si kvůli němu nemůžete vzít krátké tričko, protože vám pořád vykukuje nad okrajem kalhot?

Podobné trápení zažívá i fitnesačka Lucy Yates. "Jako je tomu u mnoha žen, i moje břicho pro mně bylo vždy největším zdrojem nejistoty. je to první místo na těle, kterého si všimnu, když trochu přiberu a nejnepoddajnější oblast na hubnutí. Vždy bylo místem, které jsme při pohledu na fotky nebo do zrcadla nesnášela," říká.

I přes to, že na své dokonalé figuře tvrdě pracovala, dokonalých výsledků na břiše se jí neustále nedařilo dosáhnout. Přiznává, že za plochým břichem stojí tvrdý trénink a správná strava. Jestli chcete shodit tuk z břicha, Lucy radí: "Vykašlete se na sklapovačky!" Pokles tělesného tuku způsobí příjem menšího množství kalorií.

"I když jsem byla hubená, stále jsem měla při sezení rolky a trpěla jsem nadýmáním po tříchodovém jídle. Stále mám ten kousek bříška, který vykukuje nad mé džíny," přiznává. Dnes už je ale toho názoru, že je to normální a v pořádku. Ten, kdo chce mít na těle břišáky, se nejdřív musí zbavit všeho tělesného tuku, a to dá pořádně zabrat! pro mnoho žen je to ale nereálné. Nízký příjem kalorií je nutné udržovat dlouhodobě.

Lucy si myslí, že by se ženy měly přestat tlačit do drastických diet a tlačit samy na sebe. Není to dobré na psychiku. Místo toho by se raději měly snažit přijmout svoje křivky. "Raději čas, který trávíme myšlenkami o dokonalé postavě, soustřeďujme na lásku ke svému tělu," vzkazuje ostatním ženám.

Autor: mk

Diskuze